تبلیغات
rap - 2fm
یکشنبه 25 اردیبهشت 1390  06:06 ب.ظ
توسط: nima یاری

برچسب ها:Armin 2afm – Khosh Behalet، @fm، آرمین، آرمین 2011، آرمین 2@fm، آرمین 2afm، آرمین 2afm 2011، آرمین 2afm 90، آرمین 2afm آهنگ خوش به حالت، آرمین 2afm خوش به حالت، آرمین 2afm دانلود آهنگ خوش به حالت، آرمین 90، آرمین آهنگ خوش به حالت، آرمین خوش به حالت، آرمین دانلود آهنگ خوش به حالت، آهنگ خوش به حالت، آهنگ خوش به حالت آرمین 2afm، آهنگ خوش به حالت از آرمین 2afm، خوش به حالت، خوش به حالت از آرمین، خوش به حالت از آرمین 2afm، داآرمین تو ای اف ام، دانلود آهنگ جدید آرمین، دانلود آهنگ جدید آرمین 2afm، دانلود آهنگ جدید آرمین 2afm با نام خوش به حالت، دانلود آهنگ خوش به حالت، دانلود آهنگ خوش به حالت آرمین، دانلود آهنگ خوش به حالت آرمین 2afm، دانلود آهنگ خوش به حالت از آرمین، دانلود آهنگ خوش به حالت از آرمین 2afm، آرمین 2AFM آلبوم آرمین 2AFM آلبوم جدید آرمین 2AFM آهنگ آرمین 2AFM به نام خوش به حالت آهنگ جدید آرمین 2AFM آهنگ جدید و فوق العاده زیبا و شنیدنی آرمین 2AFM به نام خوش به حالت ازدواج آرمین 2AFM تمام آلبوم های آرمین 2AFM جدیدترین موزیک منتشر شده از آرمین 2AFM خوش به حالت از آرمین 2AFM دانلود آهنگ چیزی شده ۲AFM دانلود کنسرت آرمین 2AFM زندگینامه آرمین 2AFM سایت آرمین 2AFM سایت رسمی آرمین 2AFM عکس عروسی آرمین 2AFM فول آرشیو فول آرشیو آرمین 2AFM فول آلبوم فول آلبوم آرمین 2AFM مبارک باشه از آرمین 2AFM موزیک ویدئوی جدید آرمین 2AFM همسر آرمین 2AFM هواداران آرمین 2AFM چیه چیزی شده از آرمین 2AFM کلکسیون آهنگ های آرمین 2AFM، عکس   دو عکس جدید آرمین 2AFM متولد 25 دسامبر 1976 در لیدن هلند. علاقه او به موسیقی باعث شد در همان دوران نوجو انی در سال 1990 یعنی زمانی که 14 سال بیشتر از عمرش سپری نمیشد به فعالیت در سبک "الکترونیک" رو بیاورد. دیری نپایید که Armin با ساختن آهنگ زیبا و بیاد ماندنی "Blue Fear" خود را به دنیای ترانس معرفی کرد Armin با انتشار این ا ثر منحصر به فرد در سال 1995 توا نست جایزه نخست "UK Chart" را نصیب خود گرداند و این اولین موفقیت بزرگ او در زمینه رسیدن به اهداف بزرگش محسوب میشد. دومین اثر Armin که در سال 2000 به ثمر نشست "Communication" نام داشت که آن اثر هم از آثار ارزشمند این موسیقیدان بزرگ به حساب می آید. این اثر با استقبال غیر قابل پیش بینی از سو ی علاقه مندانترانس رو به رو شد. این استقبال افق جدیدی را در راستای دستیابی به مو فقیت های بزرگ برای Armin ترسیم کرد. فعالیتهای Armin بیشتر در زمینه میکس است. سال Armin 1999 اولین میکس آلبوم خود با نام "Boundaries Of Imagination" منتشر کرد. آهنگ "Wonder" از این آلبوم اثر زیبا و قابل توجه بود که حاصل اولین همکاری Armin Van Buuren با قول دنیای ترانس یعنی: DJ Tiësto بود. "Namistai" اثر دیگر از این آلبوم زیبا بود. این آهنگ که در سال 1999 با همکاری "BT" و "Paul Van Dyk" به ثمر نشسته بود, حالا با میکس زیبای Armin حال و هوای دیگری داشت.

اما زیبا ترین اثر این آلبوم: آهنگ جادویی "Seven Cities" بود. لیست بقیه میکس آلبوم های Armin Van Buuren از این قرار است. Boundaries of Imagination, State Of Trance, Basic Instinct, In Motion, Transparance, State Of Trance 2004 سال 2001 سال پر کاری برای Armin به حساب می آید. "Basic Instinct" نام یکی از آلبومهایی بود که Armin در آن سال منتشر کرد. اثر ارزشمند "Touch Me" از این آلبوم را هرگز نمیتوان از یاد برد. آهنگ دیگری که در این آلبوم جلب توجه میکرد "Exhale" بود , آهنگی که همراه با دوستش Ferry Corsten ساخته بود. البته این آهنگ که در سال 2001 در قالب گروه SYSTEM F feat. ARMIN VAN BUUREN) System F) ساخته شده بود. حالا بار دیگر توسط Arminمیکس شده بود. میکس آلبوم بعدی In Motion" Armin" نام داشت . از آهنگهای زیبای این آلبوم میتوان به " Clear Blue Moon" اشاره کرد. نکته ای که در آلبوم های اخیر Armin جلب توجه میکرد. اسرار او بر میکس آثار گروه "RISING STAR" بود. Armin در سال 2002 یکی از زیبا ترین میکس آلبوم هایش را منتشر کرد. این آلبوم "Transparance" نام داشت. بی شک زیبا ترین آهنگ این آلبوم آهنگی نبود جز : "Too Late To Turn" از "SHANE" همراه با میکس جادویی Armin نکته جالب توجه این آلبوم. میکس یکی از آهنگهای "SARAH McLACHLAN" توسط Armin بود. علاقهDj های معروف به صدای زیبای Sarah قابل توجه بود. DJ Tiësto در آهنگ "Silence" و حالا Armin Van Buuren در آهنگ "Fear "2003 سال مهمی در تاریخ فعالیتهای Armin محسوب میشود. Armin Van Buuren در آن سال اولین و زیبا ترینآلبوم مستقل ساخته خودش که "76" نام داشت را منتشر کرد.

بینظیر ترین آهنگهای ترانس در قالب این آلبوم که به خاطر سال تولد آرمین"1976" 76 نامگذاری شده . جمع آوری شده تا هر کسی را عاشق و مدهوش ترنس کند. آهنگ رویا ئی "Burned With Desire" شاهدی بر این مدعاست . این آهنگ که با صدای زیبای" Justine Suissa" همراه است. هر شنونده ای را مات و مبهوت خویش میکند. "From The Heart" اثری که در قالب گروه System F ساخته شده. همکاری دیگری با Ferry Corsten که باز هم خوب از آب در آمده بود . "Sunburn" را میتوان از آهنگهای قابل توجه این آلبوم قلمداد کرد. اما نظر خود Armin چیزه دیگری است. او "Yet Another Day" را بهترین آهنگ این آلبوم و همچنین ارزشمندترین ا ثر از میان آثار خود تا به امروز میداند . Armin این اهنگ را با همکاری "Ray Wilson" ساخت که صدای او در آهنگ جالب توجه است.

وی در سال 2001 با همکاری اسدیو armada شروع به ضبط رادیو شو های خود با نام "یک ایالت ترنس" کرد . هر ده روز با 2 ترک 60 دقیقه ی متشکل از بهتریم آهنگ های ترنس که به شکل جهانی از طریق رادیو 30 کشور دنیا پخش می شود ارمین در وسط هر سال یک آلبوم الحاقی با نام همان سال میلادی"مثلا: a state of trance 2004" می سازه و در آخر هر سال نیز یک میکس نهایی از بهترین رادیو شو هاش رو به نام "year mix" (مثلا:a state of trance year mix 2004) منتشر می کنه سال 2004 سیاره پهناور ترانس شاهد زلزله شدیدی بود. زلزله ای که همه ساکنانش را در رعب و وحشت فرو برد . این زمین لرزه بزرگ :میکس آلبوم جدید Armin Van Buuren بود. که " State of Trance 2004"نام داشت .

یک آلبوم تمام عیار برای عاشقان Trance Energy Introspection و Satellite, Angel , Flying , Forbidden Colours اینها نام چندی از آهنگهای توصیف ناپزیر این آلبوم بیاد ماندنی هستند . این آلبوم به یک باره همه DJها راغافل گیر کرد و آ نها را دچار وحشتی گریز ناپزیر ساخت . حالا دیگه DJ Tiësto خطر رو به صورت آشکار احساس میکرد . سلطنت فرمانروای دنیای ترانس با اینطوفان مهیب به خطر افتاده بود . جوان جویای نام ترانس حالا دیگه رقیب جدی برای Tiësto به حساب می آید . هر لحظه امکانش هست تاج و تخت پادشاهی رو از او بگیره. جالب بدونید این آلبوم با بیش از 16 میلیون نسخه فروش عنوان پر فروش ترین آلبوم سال را کسب کرد. Armin ارتباط نزدیکی با Ferry Corsten یکی دیگر از DJ معروف هلند دارد. که همکاریهای زیادی را در قالب گروه System F با هم داشته اند . که از آثار آنها میتوان به : ExhaleOut , of the Blue و From the Heart اشاره کرد.

Armin را میتو ان یکی از رئوس مثلث هلندی ترانس دانست که از خودش و دوستانش: "DJ Tiësto" و "Ferry Corsten" تشکیل شده است. البته لازم به ذکر است دوستان او رقبای اصلی او نیز به حساب می آیند. در سال 2005 آرمین بهترین آلبوم مستقل خود به نام"لغزش ها shivers" رو منتشر می کند که بهترین آلبوم سال 2005 نام میگرد و به آرمین شهرت کاملا جهانی میدهد به طوری که آرمین در رده ی سومین دی جیتور دنیا قرار می گیرد!

همه ساله مجله ی dj mag به کمک آراء اینترنتی مردم بهترین دی جیتور سال رو انتخاب میکند تا اینکه در سال 2007 بعد از چندین سال به آرزوی دوران کودکیش می رسد ودر سال 2007 به کمک مردم از قول سبک ترنس تیستو رقیب هم وطن خود پیشی میگرد و به عنوان بهترین دی جیتور سال2007 انتخاب میشود.

آرمین در سال 2008 زیبا ترین آلبوم الکترونیکی دنیا را با نام "خیال imagine " منتشر میکند . افکت های متناسب همراه با صدای دلنشین خواننده از ویژگی های بارز این آلبوم به شمار میاید. لازم به ذکر است که در این آلبوم در آهنگ in&out of love از صدای شارون دن آدل خواننده ی گروه within temptation (که پیش از این بیو گرافی این گروه در همین سایت توسط این بنده ی حقیر گنجانده شده است) استفاده میکند. کلیپ تصویری این آهنگ برترین کلیپ تصویری سال 2008 و دارای رکد 40 میلیون بار دانلود از سایت youtube را داراست.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
Octavia
جمعه 17 آذر 1396 02:37 ق.ظ
I visited multiple websites except the audio feature for audio songs present at this web page
is really wonderful.
How do you treat a sore Achilles tendon?
دوشنبه 27 شهریور 1396 08:16 ب.ظ
I'm gone to tell my little brother, that he should also
pay a visit this web site on regular basis to get updated from latest gossip.
Foot Problems
دوشنبه 16 مرداد 1396 03:55 ق.ظ
It's great that you are getting thoughts from
this article as well as from our dialogue made at this place.
daniapensa.blog.fc2.com
یکشنبه 15 مرداد 1396 02:48 ب.ظ
Very nice post. I just stumbled upon your blog and wanted to mention that I've truly loved surfing
around your blog posts. In any case I will be subscribing
for your feed and I hope you write again very soon!
larainefesperman.wordpress.com
جمعه 13 مرداد 1396 04:00 ب.ظ
I was very happy to find this site. I wanted to thank you for ones time just for this fantastic read!!

I definitely appreciated every bit of it and I have
you bookmarked to see new things on your blog.
Foot Pain
شنبه 7 مرداد 1396 09:12 ب.ظ
Hello there! This blog post couldn't be written much better!
Going through this post reminds me of my previous roommate!

He constantly kept talking about this. I am going
to send this post to him. Fairly certain he'll have a very
good read. Many thanks for sharing!
std testing
دوشنبه 5 تیر 1396 05:32 ق.ظ
بسیار قلب از خود نوشتن در حالی که ظاهر شدن دلنشین
ابتدا آیا نه نشستن بسیار خوب با من پس
از برخی از زمان. جایی در سراسر پاراگراف شما
در واقع قادر به من مؤمن متاسفانه
تنها برای بسیار در حالی که کوتاه.

من با این حال کردم مشکل خود را با فراز در مفروضات و شما ممکن است را خوب به
کمک پر کسانی که معافیت. اگر شما که می توانید انجام من می
بدون شک تا پایان مجذوب.
BHW
پنجشنبه 24 فروردین 1396 08:43 ب.ظ
It's a shame you don't have a donate button! I'd certainly donate to this fantastic blog!
I suppose for now i'll settle for book-marking and adding your RSS feed to my Google account.
I look forward to fresh updates and will talk about this site
with my Facebook group. Chat soon!
BHW
چهارشنبه 23 فروردین 1396 11:07 ق.ظ
If some one desires to be updated with most recent
technologies after that he must be go to see this web page and be up to date every day.
BHW
چهارشنبه 23 فروردین 1396 07:30 ق.ظ
Very quickly this site will be famous among all blogging visitors, due to it's pleasant articles or reviews
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر